اجتماعی

78 درصد دانش‌آموزان در «شاد» فعالند/ ایجاد پیشخوان نظارت بر عملکرد مدارس

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ – ۲۱:۵۴ 78 درصد دانش‌آموزان در «شاد» فعالند/ ایجاد پیشخوان نظارت بر عملکرد مدارس

مسؤول برنامه شبکه آموزشی دانش‌آموزان(شاد) با بیان اینکه حدود ۷۸ درصد دانش‌آموزان در شاد فعال هستند، گفت: پیشخوان کنترل و نظارت بر عملکرد مدارس در سامانه شاد برای رصد فعالیت‌ها در اختیار استان‌ها قرار گرفت.

78 درصد دانش‌آموزان در «شاد» فعالند/ ایجاد پیشخوان نظارت بر عملکرد مدارس

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سیدحسن الحسینی مسؤول شبکه آموزشی دانش‌آموزان(شاد) در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل و رؤسای ادارات فناوری استان‌ها که به صورت ویدئو کنفرانسی و در بستر شاد برگزار شد، اظهار کرد: سامانه bi به عنوان پیشخوان کنترل و نظارت همراه با پسورد در اختیار استان‌ها قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حدود ۷۸ درصد دانش‌آموزان در شاد فعال هستند، افزود: ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها می‌توانند از امشب فعالیت‌های مدارس در شبکه شاد را رصد کنند و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها نیز به‌زودی به این سامانه می‌پیوندند.

الحسینی ادامه داد: ادارات آموزش و پرورش باید برای آموزش ۲۲ درصد باقی مانده برنامه داشته باشند به طوری که آنها بتوانند از آموزش offline استفاده کنند یا از بسته‌های آموزشی بهره مند شوند.

مسؤول برنامه شبکه آموزشی دانش آموز(شاد)، استان‌های قم، البرز، یزد و تهران را از جمله استان‌های پیشرو در استفاده از آموزش‌های شبکه شاد برشمرد و خاطرنشان کرد: عملکرد ما باید به گونه‌ای باشد که دغدغه آموزش و پرورش برای آموزش دانش‌آموزان را جامعه احساس کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe رسپینا لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن